ماشين بازي
ماشين بازي

ون هاي مجهز و ايده فورد

ون ها در دنياي حمل و نقل كاربرد زيادي همچون ون توريستي  ون خانوادگي و ون هاي مسافرتي دارند  قيمت اجاره ون با توجه به شركت سازنده متفاوت  و امكانات آنها متفاوت هستند يك شركت خودروسازي به تازگي طرح اوليه وني را منتشر كرده كه در آن يخچال، قهوه ساز و يك  تلويزيون ۴۰ اينچي وجود دارد .

شركت براباس طرح اوليه خودروي جديدي را ارائه كرده در آن يخچال قهوه ساز و يك سيستم سرگرمي كامل وجود دارد.

در اصل قلب  اين ون تشريفاتي  سيستم كنترل پنل لمسي براباس است. اين سيستم كنترل يك صفحه لمسي است كه در اختيار دو سرنشين بخش عقبي خودرو قرار مي گيرد. اين پنل در خارج خودرو نيز قابل دسترسي است، بنابراين  مسافران مي توانند حتي قبل از آنكه وارد خودروشوند، تنظيمات دلخواه خود را در سيستم وارد كنند اجاره ون با اين امكانات هزينه ي بالايي خواهد داشت.

مسافراني مي توانند حالت صندلي خود را تنظيم كنند. مي توان صندلي ها را در وضعيت خوابيده يا كاملا نشسته تنظيم كرد همچنين صندلي هاي هوشمند خودرو مجهز به دستگاه ماساژ، گرمكن و تهويه هستند تمام اين تنظيمات را مي توان در صفحه كنترل لمسي وارد كرد. همچنين هر صندلي مجهز به يك زيرپايي الكترونيكي است كه پاهاي مسافر خسته نشود

 

در اين خودرو براي يك سيستم پارتيشني الكترونيكي وجود دارد كه درحقيقت تلويزيوني ۴۰ اينچي است. اين  پارتيشن فضاي جداگانه اي براي مسافران ايجاد مي كند

كنار هر صندلي شارژر تعبيه شده است.

 

ون هاي توزيع كالا مجهز به پهباد ايده فورد

 

در آينده نزديك ممكن است برخي ون ها به همراه پهپاد هايي در درون آنها عرضه شوند و بتوانند به جاي انسان، بسته ها را تحويل دهند. گروهي در شركت فورد استخدام شده اند تا تصور اين ايده را اجرايي كنند و توانسته اند اين ايده را در كنگره جهاني موبايل در بارسلونا اسپانيا به ديد عموم گذاشته و توضيحات آن را رسانه اي كنند.

 

 

اين ايده از كجا آمد؟

 

اين ايده از آنجايي سرچشمه گرفت كه نياز به تحويل بسته ها به سريع ترين و اقتصادي ترين شيوه ممكن به ذهن شركت فورد رسيد و با افرادي از اين شركت كه در شانگهاي فعاليت مي كنند به ايده اين ون رسيدند

اين تيم سه نفره شامل Euishik Bang ، James Kuo  ، Chelsia Lau مي شود و آن ها نام اين ون را Auto delivery گذاشته اند.

اين ون مي تواند پهپادي را درون خود جاي دهد كه توانايي حمل بسته 15 قسمتي را دارا است و براي ساخت آن از پلتفرمي روباتيك به نام Carr-e استفاده شده است.استفاده و قرار دادن چنين ون خودراني در خيابان، در آينده نزديك دور از ذهن نيست و پروژه Blue Oval در حال كار بر روي ساخت نمونه اي واقعي از يك خودروي بدون راننده با قابليت سطح 4 است و به اين معنا است كه شايد در آينده نزديك و تا سال 2021 ديگر نيازي به انسان براي انجام شغل هاي ناوگاني سبك نباشد.

البته فورد اولين و تنها شركتي نيست كه در حال توسعه اين دسته از ربات هاي حمل و نقل است و شركت UPS كه يكي از بزرگ ترين شركت هاي حمل و نقل دنيا است، پهپادي را بر روي كاميون هاي قهوه اي و نمادين بارگزاري كرده و همچنين آمازون نيز مدتي است كه از هواپيماهاي بدون سرنشين براي تحويل بسته هايي تا محدوده 24 كيلومتري استفاده مي كند.

در شهر واشنگتن نيز به زودي خودروهاي بدون راننده مخصوصي براي تحويل مواد غذايي به كار گرفته مي شوند. البته تا مدتي انسان ها آنلاين در حال كنترل اين وسايل نقليه بدون راننده هستند تا اتفاق غير منتظره اي رخ ندهد

مطالب مرتبط:
اجاره ون تشريفاتي
اجاره اتوبوس
سفر چند روزه با اجاره ون دربستي
ترانسفر تشريفاتي
اجاره ون دربستي
كرايه ون و اتوبوس تهران
Rent a car in Shiraz

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۴:۵۹ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]

برنامه ريزي عروسي


روز عروسي يكي از مهم ترين روزهاي زندگي است. همه چيز در اين روز بايد توسط تشريفات مجالس بدون هيچ كم و كاستي برگزار شود. اقدامات قبل و بعد و انتخاب خدمات  مجالس بايد به طور دقيق برنامه ريزي شوند. برنامه ريزي براي برگزاري مراسم عروسي ممكن است حتي تا يك ماه به طول انجامد. در اينجا برخي از اساسي ترين گام هايي را كه بايد در برنامه ريزي هاي خود مد نظر قرار دهيد ذكر مي كنيم:


گام اساسي اول: تعيين تاريخ عروسي


بديهي است كه همه برنامه ريزي هاي شما در مورد تشريفات عروسي به اين تاريخ بستگي دارد. بنابراين ابتدا متناسب با آداب و رسوم خودتان نسبت به تعيين اين تاريخ اقدام كنيدفراموش نكنيد كه در تعيين روز جشن مسائل زير را در نظر بگيريد:


تاريخ مراسم روي هزينه هاي شما تاثير مي گذارد. به عنوان مثال هزينه هاي اجاره تالار و سفره عقد در روزهاي خاص و اعياد و تعطيلات با روزهاي عادي متفاوت است. حتي فصل برگزاري مراسم عروسي مي تواند تاثير زيادي در هزينه هاي شما داشته باشد.
مهمانان را در نظر بگيريد. اگر مهمانهايي از راه دور داريد بهتر است روزهاي تعطيل را براي جشن خود انتخاب كنيد.
اگر در شهرهاي پرترافيك زندگي مي كنيد، در نظر داشته باشيد كه معمولا ترافيك خيابان ها در تاريخ هاي خاص مثل: روز مادر، روز پدر و ديگر اعياد به مراتب بيشتر از روزهاي عادي است و ممكن است روي برنامه ريزي شما تاثير بگذارد.
در تعيين تاريخ مراسم خود، تداخل با برنامه ها و مراسم دوستان، آشنايان و نزديكان را مد نظر داشته باشيد. بهتر است قبل از نهايي كردن تاريخ، يك بار آن را در بين نزديكان و بزرگ ترهاي فاميل عنوان كنيد تا مطمئن شويد با مراسم ديگري تداخل نداردگام اساسي دوم: تهيه ليست ميهمانان


اهميت اين گام كمتر از تعيين تاريخ نيست. بسياري از خانواده ها تصوري كه از تعداد مهمانان خود دارند با واقعيت منطبق نيست. بنابراين هرگز به حدس و گمان و تخمين اكتفا نكنيد. خواهيد ديد وقتي ليست ميهمانان خود را روي كاغذ بياوريد، با آنچه در ذهن داشتيد تفاوت زيادي دارد. نكته ديگر اين است كه تهيه اين ليست شايد تا يك هفته به طول انجامد. چراكه برخي از مهمانان در ابتدا از قلم مي افتند. بنابراين هرچه سريع تر ليستي كامل و شسته و رفته از مهمانان خود و همسرتان با ذكر نام و تعداد افراد خانواده مدعو، تهيه كنيد.


يك تكنيك مهم


ممكن است نسبت به تعداد دقيق افرادي كه ممكن است در جشن شما حضور پيدا كنند شك داشته باشيد. مثلا نمي دانيد كه آيا خانواده اي كه در شهر ديگري زندگي مي كنند براي عروسي شما خواهند آمد يا خير. در اين حالت از تكنيك تخمين سه نقطه اي استفاده كنيد. ابتدا تعداد كساني را كه مطمئن هستيد به جشن شما خواهند آمد محاسبه كنيد. بعد از آن تعداد كل مهمانان را با فرض اينكه همه و همه به جشن شما خواهند آمد محاسبه كنيد. حال ميانگين اين دو عدد را به دست آوريد و مبناي محاسبات خود قرار دهيد.


گام اساسي سوم: تعيين بودجه


بعد از تعيين تاريخ و تعداد مهمانان، بايد نسبت به بودجه اي كه قصد داريد براي عروسي خود خرج كنيد، تصميم گيري كنيد. بهتر است قبل از هرچيز در اين مورد با دوستان و نزديكاني كه اخيرا جشن خود را برگزار كرده اند مشورت كنيدهزينه ها را به صورت تفكيك شده (تالار عروسي، لباس عروس، آرايش عروس، گل، ماشين عروس و…) روي كاغذ بنويسيد. سپس نسبت به تعديل آنها با توجه به آنچه كه در نظر گرفته ايد اقدام كنيد. تحقيق در بازار را فراموش نكنيد. با كمي پرس و جو در بازار مي توانيد تصميم بهتري بگيريد.


گام اساسي چهارم: تعيين محل برگزاري جشن


باغ يا تالار، منزل مسكوني يا ويلاي يكي از نزديكان فرقي نمي كند. آنچه مهم است توافق شما و همسرتان بر سر محل برگزاري و نيز بودجه اي است كه براي آن در نظر گرفته ايد. در تعيين محل برگزاري مراسم عروسي علاوه بر اينها، نكات ديگري نظير: تعداد مهمانان، فصل برگزاري، آب و هواي منطقه، مسافت، فرهنگ و آداب و رسوم خانواده ها مي تواند در تصميم گيري شما درباره محل برگزاري مراسم تاثيرگذار باشد. اگر تاريخ جشن شما، يكي از اعياد و يا روزهاي خاص است، هرچه سريع تر نسبت به رزور تالار و يا باغ اقدام كنيد. چراكه ممكن است در تاريخ مورد نظر شما، تالار ها و باغ هاي مناسب رزرو شده باشند.


ديگر اقدامات


چهار گامي كه در بالا ذكر شد در واقع گام هاي اصلي برنامه ريزي عروسي هستند كه حداقل شش ماه قبل از جشن بايد انجام شده باشندبعد از تعيين تاريخ، تعداد مهمانان، بودجه و محل برگزاري، بايد نسبت به برنامه ريزي موارد زير اقدام كنيد:


انتخاب دفتر ثبت ازدواج: در صورتي كه قبلا به صورت رسمي ازدواج خود را ثبت نكرده ايد بايد نسبت به هماهنگي و رزرو قرار ملاقات با دفتر ثبت ازدواج، اقدام كنيد. سعي كنيد مسافت دفتر ثبت ازدواج با محل مراسم را در نظر بگيريد.

عكاس و فيلم بردار (آتليه عروس): با توجه به تنوع زيادي كه در اين بازار هست، ممكن است انتخاب عكاس و فيلمبردار متناسب با سليقه شما گاه حتي تا يك ماه به طول انجامد. شما مشغله هاي ديگري هم داريد پس اين مورد را نيز در اولويت قرار دهيد. حداقل تا ۴ ماه قبل از عروسي بايد قرارداد آتليه عروس را تنظيم كرده باشيد.

آرايشگاه عروس: اين مورد نيز بايد حداقل چهارماه قبل از عروسي رزرو شده باشد. بنابراين قبل از اينكه دير شود و استرس آن دامنگير شما شود، در آرامش و با فراغ بال اقدام به انتخاب سالن آرايش كنيد. در اين مورد نزديكي محل آرايشگاه به آتليه عكاسي و گل فروشي را فراموش نكنيد.

لباس عروس و كت و شلوار داماد: يكي از مهم ترين برنامه هاي شما انتخاب لباس است. شما بايد زمان و انرژي زيادي را صرف كنيد تا بتوانيد لباس عروس و كت و شلوار داماد را انتخاب كنيد. پس هرگز اين موارد را به روزهاي آخر موكول نكنيد. سعي كنيد حداقل تا دو ماه قبل از عروسي، اين موارد را نهايي كرده باشيد.

گل فروشي: دسته گل عروس، تزيين ماشين عروس، گل آرايي سالن پذيرايي و… همه اينها مستلزم انتخاب و تنظيم وقت با يك گل فروشي مناسب است كه بايد حداقل يك ماه قبل از عروسي انجام شده باشد. سعي كنيد گل فروشي را انتخاب كنيد كه به محل برگزاري جشن نزديك باشد.

ماشين عروس: چنانچه قصد داريد ماشين عروس را اجاره كنيد يا از دوستان و آشنايان امانت بگيريد، حداقل يك ماه قبل از عروسي هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد. نبايد انجام اين هماهنگي ها را به روزهاي آخر موكول كنيد.

محل سكونت: طوري برنامه ريزي كنيد كه حداقل ۱۵ روز قبل از برگزاري مراسم، منزل مشترك شما آماده زندگي باشد. تميزكاري و نظافت، رنگ و نقاشي، جهازبرون و چيدن وسايل، نصب پرده ها و… زمان و انرژي زيادي را از شما خواهند گرفت. هرگز اين موارد را تا روزهاي آخر به تاخير نيندازيد. اگر قصد رهن و يا اجاره خانه را داريد حداقل دوماه قبل از عروسي بايد اقدام كنيد. قرارداد اجاره شما يك ماه قبل از مراسم بايد امضا شده باشد. پس اگر مي خواهيد استرس نداشته باشيد، عجله كنيد.

خريد عروس و داماد: معمولا در آداب و رسوم اكثر مردم، خريدهايي موسوم به عروس و داماد وجود دارد و اجناسي از قبيل: چمدان، آينه و شمعدان، لباس، ساعت، لوازم آرايشي و بهداشتي و… وجود دارد. مطابق با آداب ورسوم خود اين خريدها را برنامه ريزي و اجرا كنيد.

تهيه و توزيع كارت عروسي: خيلي از خانواده ها تهيه و توزيع كارت هاي دعوت را جزء آخرين اقدامات قرار مي دهند و معمولا در روزهاي نزديك به عروسي با عجله اقدام به نوشتن و توزيع كارت ها مي كنند. در نتيجه برخي از مهمانان از قلم مي افتند يا براي رساندن كارت دعوت به دست برخي از مهمانان فرصتي نمي ماند. متاسفانه اين موارد در جشن هاي عروسي بسياري ديده شده است. توصيه مي كنيم با استفاده از ليست مهمانان كه در گام دوم برنامه تهيه كرديد، حداقل يك ماه مانده با تاريخ برگزاري عروسي، كارت ها را سفارش بدهيد و پس از دريافت، اقدام به نوشتن كارت ها كرده و به مرور آنها را توزيع كنيد. به اين ترتيب هم احترام مهمانان حفظ شده است و هم مطمئن هستيد كه همه كارت دريافت كرده اند.

 
چنانچه با استفاده از اين نكات، جشن ازدواج خود را برنامه ريزي كنيد، مي توانيد اطمينان داشته باشيد كه مهماني شما بدون هيچ نگراني و استرسي به بهترين نحو ممكن برگزار خواهد شد. بسياري از استرس ها و نگراني هاي قبل و بعد عروسي ريشه در عدم برنامه ريزي دارد. بنابراين از همين حالا نسبت به برنامه ريزي مراسم عروسي خود اقدام كنيد.
 

مطالب مرتبط

لباس عروس و تاج عروس

تشريفات و لباس عروس

عروسي

برگزاري مراسم جشن

خدمات مجالس تهران

تشريفات عروسي

تشريفات مجالس

تشريفات مجالس

خدمات مجالس و نقش كيك عروسي در آن

خدمات مجالس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۴:۳۶ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]

چك ليست اسباب كشي

 

  قبل از اسباب كشي و حمل اثاثيه منزل و انتخاب اتوبار معتبر و حمل بار ارزان لازم است با برنامه ريزي مناسب اسباب كشي خود را آسان كنيد.

 

يك ماه قبل ازاسباب كشي

 

به محض اينكه تصميم  به اسباب كشي گرفتيد،يك اتوبار از بهترين شركت حمل اثاثيه را براي حركت خود رزرو كنيد. اگر شما نيازبه بسته بندي داريد، مي توانيد از اعضا خانواده كمك بگيرد

جعبه هاي مطمئن انتخاب كنيد اگرچه حمل بار تهران با احتياط جعبه ها را حمل مي كند اما جعبه ها بايد محكم باشند.

شروع به تميز كردن كمد، گاراژ و اتاق زير شيرواني كنيد.

وسايل كه لازم نداريد به خيريه ببخشيد

در صورت امكان، راهنماي مالك براي لوازم خانگي در خانه جديد خود را دريافت كنيد.

 

يك تا دو هفته قبل

 

بعد از بسته بندي جعبه ها نام و نام خانوادگي و آدرس جديد خود را  روي جعبه ها بنويسيد.

شروع به پرداخت قبوض خود لغو روزنامه، اينترنت، تلويزيون كابلي، امنيت، كنترل آفات، باغبان ، و ساير خدمات ديگري كه دريافت مي كنيد را فراموش نكنيد.

 

روز قبل از حركت

 

يخچال و فريزر را تميز كنيد، سپس آن را يخ زده و خشك كنيد.

به اندازه كافي پول نقد به همراه داشته باشيد.

از همسايه ها خداحافظي كنيد

 

چك ليست قبل از جابجايي محل كار

 

  قبل از اسباب كشي و حمل اثاثيه منزل و انتخاب اتوبار معتبر و حمل بار ارزان لازم است با برنامه ريزي مناسب اسباب كشي خود را آسان كنيد

جعبه هاي محكم و مناسب بخريد.

    شروع به تميز كردن كمد، اتاق هاي كه لازم نداريد و كابينت هاي فايل كنيد

اقلام غير ضروري را به خيريه اهدا كنيد

تغيير آدرس كارت هاي كسب و كار خود را فراموش نكنيد

    مالك ساختمان خود، مشتريان، مجلات، حسابهاي شارژ و همه سازمانهاي ديگر از تغيير آدرس خود مطلع كنيد

    اين ممكن است يك فرصت عالي براي به روز رساني نرم افزار يا فن آوري باشد

 

يك تا دو هفته قبل از اسباب كشي

 

    برچسب جعبه هاي اسباب كشي را بر اساس شخص و سال سازماندهي كنيد تا هنكامي منتقل مي شوند، اين امر هنگام سازماندهي مجدد مفيد خواهد بود

    لغو روزنامه، امنيت، تميز كردن كمك، چمن و / يا نگهداري در محيط داخلي و ساير خدمات ديگري كه دريافت مي كنيد.

قاب عكس ها و وسايل شخصي خود را فراموش نكنيد

 

هفته اسباب كشي

 

    كارمندان را تشويق كنيد تا فضاهاي خود را تميز كنند

    دستگاه هاي كپي، كامپيوتر، پرينتر و ساير وسايل الكترونيكي را جدا كنيد

 

روز قبل ازاسباب كشي

 

    يك كنفرانس پيش از حركت با مديران انجام دهيد

    اجازه دهيد همه كاركنان نقش و مسئوليت هاي خود را براي حمل اثاثيه اداري بدانند

    محدود كردن مشاركت كاركنان در روز حركت

 

روز اسباب كشي

 

مطمئن شويد كه كه اتوبار تمام جعبه ها و وسايل و  اثاثيه اداري را در ماشين گذاشته است

 

اتوبارهاي غرب تهران و اتوبار سردارجنگل تمام خدمات را با قيمت مناسب و به دقت و با توجه به تمام جزئيات براي شما انجام مي دهد در صورت نياز به خدمات  قبل از انجام اسباب كشي خود  با شركت تماس گرفته و سرويس خود را رزرو كنيد

 

مطالب مرتبط
اجاره ماشين براي سفر هاي بلند مدت
اتوبار
حمل اثاثيه منزل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۲۳:۵۹ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]

اتوبار تهران در نظر دارد اسباب كشي در المان را با حمل بار تهرانمقايسه كند.

در تهران شما بدون احتياج به گرفتن نامه از ارگان دولتي به راحتي با تماس با اتوبار نزديك محل سكونت خود به عنوان مثال اتوبار غرب تهران يا اگر در شرق ساكن هستيد اتوبار شرق تهران اسباب كشي خود را شروع مي كنيد.

اسباب كشي در المان

خب اصولا اسباب كشي همه ي جاي دنيا كار سختيه ولي تو آلمان شايد سخت تر باشه
اولين كاري كه بايد بكنيد اينه كه يه نامه از اداره مهاجرت شهر فعلي بگيريد براي بستن 
حساب پول بلاك شده تون . نامه رو مي بريد بانك و پول رو به صورت نقد ميگيريد. چرا نقد ؟؟؟  
 چون بايد حساب جاري خود را نيز ببنديد. ازونجايي كه سيستم بانكي فوق العاده محافظت شده هست وهيچ شعبه ي ديگه اي از همون بانك در شهر ديگه اجازه دسترسي به حساب شما نداره و براي انتقال و دريافت و واريز پول به مشكل برميخوريد.

باطل كردن دقترچه حساب

حواستون باشه دفترچه اي كه داريد رو بانك باطل مي كنه اما مقدار پولتون مشخص هست توي دفترچه و دست به اون  پول نزنيد و تمام و كمال به حساب جديد بايد منتقل كنيد
كار دومي كه بايد بكنيد اينه كه اگه مسافت شهر جديد طولاني باشه و اسباب زيادي داشته باشيد ، بايد با يك شركت حمل بار ارزان  تماس بگيريد تا وسايل شما رو درب منزل تحويل بگيرند و درب منزل جديد تحويل بدهند.
به عنوان مثال : Hermes , Ups , DHL شركت هايي هستند كه چمدون ، جعبه ، دوچرخه و وسايل ديگه تون رو به راحتي مي تونيد به شهر جديد منتقل كنيد و خودتون با يك چمدون كوچيك به جاي جديد بريد.
معمولا هزينه ها هم به اين صورت هست كه براي هر چمدون (حداكثر 31 كيلوگرم) 17 يورو و براي جعبه ي سايز متوسط 13 يورو مي پردازيد . قيمت ها در سايت شركت ها موجود هست
اما حواستون باشه كه 2 روز كاري تحويل وسايل طول ميكشه و ترجيحا روز قبل از سفر خودتون وسايل رو تحويل بديد.
هماهنگي با اين شركت ها هم كار سختي نيست . فرم آنلاين سايت رو پر كنيد ، كاغذ اطلاعات رو براي جعبه ها خودتون بايد پرينت كنيد و بچسبونيد و
براي چمدون ها خود شركت براتون برچسب مشخصات رو مياره و ميچسبونه به چمدون ها.
. معمولا درب خونه پول نقد هم ميگيرن فقط ! پول همراه داشته باشيد !
ثبت نام در شهرداري
بعد از رسيدن به محل جديد  وحمل اثاثيه منزل و تحويل وسايل ، بايد براي ثبت نام در شهرداري اقدام كنيد..
اين كار معمولا با داشتن برگه ي مشخصي به نام Wohnungsgeberbestätigung و مدارك شناسايي انجام ميشه كه اين برگه ها در خود شهرداري قابل دريافت هست و توسط صاحب خونه بايد پر بشه.
. معمولا صاحبان خودشون اين برگه رو دارن و با اتاق اين برگه رو هم تحويل ميگيريد.
بعد از ثبت نام شهرداري هم بايد نامه اي بگيريد براي بانك براي باز كردن مجدد حساب تون.
*متاسفانه مبلغ 50 يورو براي بازكردن دوباره حساب پول ويزا بايد بپردازيد!
در غير اين صورت خودشون ماهيانه از حسابتون مبلغ ناچيزي كم ميكنند تا حسابتون اتوماتيك دوباره باز بشه

 

:مطالب مرتبط

اجاره ماشين براي سفر هاي بلند مدت

اتوبار

حمل اثاثيه منزل

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۸:۵۱ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]

كارهاي ضروري قبل از عروس

هميشه بعد از عروسي عروس خانم و آقا دامادها مرتبا افسوس مي خورند كه اي كاش اين كار را انجام مي دادم و يا اگر يا تشريفات مجالس بهتري انتخاب ميكردم جشن عروسي بهتر و زيباتر بود.براي اين كه اين افسوس ها براي شما اتفاق نيافتد نكات زير را دنبال كنيد

در انتخاب تشريفات مجالس خود دقيق باشيد

خدمات عروسي مناسب معقول و انتخاب  خدمات عروسي ارزان از دسته كارهايي است كه بايد هر چه سريعتر به فكر آن باشيد.خدمات مجالس كارن سعادت اين اطمينان را به شما مي دهد كه بدون فكر كردن به جزئيات در شب عروسي فقط خوش بگذرانيد.

يك ليست دقيق براي خودتان تهيه كنيد 

 

چك ليستي از همه ي چيزهاي مهم تهيه كنيد، بنابراين مي توانيد مطمئن شويد كه انجام هيچ كاري را فراموش نخواهيد كرد. مانند چيدمان سفره عقد دي جي مهماني و  .... مي توانيد بعداً از اين ليست براي يادآوري انجام كارها نيز استفاده كنيد. با داشتن ليست كامل دلهره هم نخواهيد داشت.

 

 

  يك بار همه چيز را  آزمايش كنيد

 

بجاي اينكه صبر كنيد تا نتيجه ي آرايش مدل مو يتان را روز عروسي ببينيد، بهتر است يكبار يك دوره ي آزمايشي داشته باشيد تا مطمئن شويد كه چه شكلي خواهيد شد. اگر احتياج شد مي توانيد تغييراتي ايجاد كنيد

 

لباس و كفشتان را چك و امتحان كنيد.

 

لباستان را حنما يك هفته قبل از عروسي تان هم دوباره امتحانش كنيد. در مواردي ممكن است شما كمي وزن كم كرده يا برعكس كمي هم تپل تر شده باشيد، مي توانيد در چنين مواردي از خياطتان بخواهيد تا تغييرات مورد نياز را روي لباستان اعمال كند. به همين شكل، كفش هايتان را هم تست كنيد تا مطمئن شويد كه به خوبي اندازه ي پايتان است

 

زيبايي داشته باشيد

 

 با پاك كننده هاي مخصوص صورت و آن دسته از محصولاتي كه مخصوص عروس ها توليد شده است، چربي بيش از اندازه ي پوستتان را بگيريد. حواستان هم باشد كه اگر پوست حساسي داريد، محصول جديدي را كه پيش تر از آن استفاده نكرده ايد امتحان نكنيد.

 

به اندازه استراحت كنيد

 

يك هفته قبل از عروسي تان، از رفت و آمد خيلي زياد بپرهيزيد. تا آنجايي كه ممكن است داخل خانه بمانيد و از نور خورشيد دور باشيد. اگر هم مي خواهيد برنزه كنيد، هميشه مي توانيد به سراغ اسپري هاي برنزه كننده برويد. به يك مركز اسپا و ماساژ مراجعه كنيد و كمي به خودتان برسيد و آرامش كسب كنيد.

 

دندان هايتان را زيبا و سفيد كنيد

 

در روز عروسي تان، كاري كه بايد انجام دهيد اين است كه خيلي بخنديد! پس به يك دوره ي جرم گيري نزد دندان پزشكتان برويد تا مطمئن شويد هنگامي كه لبخند مي زنيد دندان هايتان همچون مرواريد سفيدند. لبخند زدنتان را روبروي آينه  بارها  تمرين كنيد، تا اينكه در آن روز بزرگ به بهترين شكلي كه مي توانيد بخنديد.

 

 

 

 آب به اندازه بنوشيد

 

آب، پوست شما را از داخل پاكسازي مي كند. هيچ مقدار و هيچ نوع آرايش و رژيم زيبايي نمي تواند اين كار را برايتان انجام دهد! از اين رو مطمئن شويد كه 7 روز قبل از عروسي تان بيشتر و بيشتر از قبل آب مي نوشيد تا پوستي درخشان و روشن پيدا كنيد.

 

خوب و كافي داشته باشيد

 

اگر كم بخوابيد، نه تنها پوستتان آويزان مي شود، بلكه زير چشمانتان همشفافيت و زيبايي خود را از دست مي دهد. بنابراين مهم نيست چه كار مي كنيد، قبل از عروسي تان بايد به اندازه ي كافي بخوابيد.

 

 تمام غذاهاي چرب و بدون ارزش غذايي را كنار بگزاريد. واقعاً زمان اين نيست كه خطر كنيد. بنابراين اطمينان حاصل كنيد كه از يك رژيم غذايي عالي و سشار از غلات و سبزيجات استفاده كنيد.

مطالب مرتبط

لباس عروس و تاج عروس

تشريفات و لباس عروس

عروسي

برگزاري مراسم جشن

خدمات مجالس تهران

تشريفات عروسي

تشريفات مجالس

تشريفات مجالس

خدمات مجالس و نقش كيك عروسي در آن

خدمات مجالس


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۸:۳۳ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]

سفر به ناشناخته هاي ايران

روستاها بخاطر طبيعت ، شكل و ظاهر و چشم اندازي كه دارند، شگفت انگيز و جالب هستند. در ادامه برخي از اين روستاهاي جالب و كمتر مورد توجه، معرفي شده اند.در ادامه روستاهاي عجيب ايران در مجموعه روستاهاي ايران و اماكن ديدني ايران  كه با اجاره ون  واجاره اتوبوس مي توان از اين روستاها ديدن كردرا بيشتر براي شما توضيح مي دهيم . ...

 

چهاربرج

جهاربرج از روستاهاي ايران و اماكن ديدني ايران  كه واقع در استان خراسان شمالي در 30 كيلومتري اسفراين، مي باشد. در اين روستا تعداد افراد نابينا بسيار زياد مي باشد. طبق آمار سال 1394، بين 1000 نفر جمعيت اين روستا، 90 نفر نابينا هستند. دليل بالا بودن تعداد افراد نابينا در اين روستا از نظر برخي افراد، آلودگي آب و خاك اين روستا هستند، اما برخي كارشناسان معتقدند دليل آن ازدواج فاميلي و تغييرات ژنتيكي مي باشد. در سال 1391، اين اختلال مهار شد و معاون توانبخشي اداره كل بهزيستي استان خراسان اعلام كرد ديگر هيچ فرد زير دو ساله اي در اين روستا از روستاهاي ايران نابينا نمي باشد. اين مورد يكي از روستاهاي عجيب ايران نام برده شده است كه با اجاره ون 10 نفره مي توانيد با خوانواده از اين مكان ديدن كنيد و خاطره فراموش نشدني بسازيد.

 

ميمند

ميمند از مجموعه روستاهاي عجيب ايران و اماكن ديدني ايران كه در استان كرمان و در 38 كيلومتري شمال شرقي شهر بابك، قرار گرفته است. فاصله شهر بابك تا روستاي ميمند تنها 35 كيلومتر مي باشد. قدمت آن 12 هزار سال است و از جمله سكونتگاه هاي اوليه ايران بوده است و با اجاره ون ارزان از اين روستاي بي نظير  ديدن كنيد چون اين روستا ثبت جهاني در يونسكو مي باشد. اين روستا از جمله روستاهايي با طبيعت صخره اي مي باشد. براي سفر به اين روستا، تابستان بهترين فصل است .

آب اسك

آب اسك واقع در استان مازندران، شهرستان املاز توابع لاريجان است و يكي از جاذبه هاي گردشگري ايران. گردشگران زيادي به دليل طبيعت زيبا و بكري كه دارد و همچنين وجود رودخانه هراز در آن، به اين روستا مي آيند. اما اين روستا، داراي رسم و رسومات عجيب و جالبي مي باشداز جمله رسومات اين روستا، راه وردان، برف چال، كه آخرين برف را در كوه ها چال مي كنند، و مراسم زن شاهي، كه در يك روز از ماه ارديبهشت، هيچ مردي در روستا وجود ندارد و زنان در اين روستا پادشاهي مي كنند.

 

سرآقا سيد

سر آقا سيد كه يكي از جاذبه هاي گردشگري ايران است، در فاصله 91 كيلومتر شهركرد، از توابع كوهرنگ قرار دارد. در اين روستا زندگي شهري به هيچ وجه وجود ندارد. افراد همچنان لباس هاي مخملي مي پوشند. اين روستاي بكر، معماري پلكاني دارد. دليل عجيب و جالب بودن روستا در اين است كه در فصل زمستان و با بارش برف، مردم اين روستا 6 ماه هيچ ارتباطي با بيرون از شهر ندارند. براي سفر به اين روستا، بهترين زمان، از ماه فروردين تا مهر مي باشد وبا اجاره ون با راننده به اين مكان سفر كنيد و بدون اينكه ساعت ها رانندگي كنيد  لذت بيشتري از مناظر ببريد..

 

ماخونيك

كه يكي از جاذبه هاي گردشگري ايران است، در استان خراسان ، در 101 كيلومتري بيرجند واقع شده. در اين روستا، خانه ها يك متر پايين تر از زمين و در تپه ساخته شده اند، در خانه ها كوتاه مي باشد و به همين دليل موقع وارد شدن به خانه ها بايد حتما دولا شد و توريست ها نيز ميتوانند با اجاره ون خارجي از اين اثر تاريخي ديدن كنند. تا چندين سال پيش، ساكنان اين روستا، برخي عقايد سفت و سخت داشتند، مانند آن كه چاي و گوشت نمي خوردند، تلويزيون نمي ديدند چون فكر مي كردند، يا اين كار همنشين شيطان مي شدند، آنها همچنين به هيچ عنوان سيگار نمي كشيدند. امروزه شدت اين اعتقادات ساكنان روستاي ماخونيك كمتر شده است. اين روستا به خاطر شكل و زندگي جالبي كه در آن جريان دارد، جز 7 روستاي شكفت انگيز جهان مي باشد.

مطالب مرتبط:

اجاره ون تشريفاتي

اجاره اتوبوس

سفر چند روزه با اجاره ون دربستي

ترانسفر تشريفاتي

اجاره ون دربستي

كرايه ون و اتوبوس تهران

Rent a car in Shiraz


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۸:۱۳ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]

مكان هاي ديدني تهران با اجاره ون دربستي

خيلي از مردم از جاهاي ديدني شهر تهران با اطلاع نيستند من از نوشتن اين مقاله در نظر دارم 2 تا از اين مكان ها را به شما معرفي كنم .تهران شهر بزرگي به حساب مي ايد و داراي مناطق پر بازديد زيادي هست كه شركت اجاره خودرو تهران بعضي از اين مناطق را به شما معرفي مي كند. بسياري از افراد كه قصد سفر به تهران را دارند ميتوانند از اين مناطق تهران ديدن كنند.

پارك ژوراسيك تهران

حدود ۴۰ سال پيش محققان فرانسوي اندكي از بقاياي يك دايناسور رو در حوالي كرمان پيدا كرده و آن فسيل رو به سرعت به كشور خود (موزه تاريخ طبيعي پاريس انتقال دادندو تا قبل از افتتاح پارك ژوراسيك در تهران، اين موجود منقرض شده فقط در لا به لاي كتاب ها در ميان تصاوير فيلم هاي سينمايي قابل مشاهده بود و با وجود اين پارك در تهران بسياري از مردم تهران يا شهرستان ها يا گردشگران ميتوانند با اجاره ون ارزان از اين مكان امن در محيطي جذاب ديدن فرمايند..
براي اولين بار در تهران، پارك ژوراسيك تهران (پارك دايناسورهاي متحرك) محيطي مفرح و هيجان انگيز براي خانواده هابه خصوص كودكان و نوجوانان فراهم آورده كه بازديد از آن رو به همه خانواده ها توصيه مي كنيم تمام افراد ميتوانند براي اينكه روز شادي را براي كودكان خود رقم بزنند. اگر براي بازديد از اين پارك به ماشين احتياج داريد ميتوانيد با اجاره ون تهران يا اجاره خودرو به راحتي از اين مكان ديدن فرماييد.

مدرن پل طبيعت

پل طبيعت يك پل سه طبقه با معماري زيبا و پياده رو كه در تهران قرار داره و از مهرماه 1394 افتتاح شده. اين پل با ظرافت هر چه تمامتر از عرض بزرگراه مدرس مي گذره. طول اين پل ۳۰۰ متر بوده و سازه اش ۲۰۰۰پايه است.تمامي گردشگران با اجاره خودرو تهران ميتوانند روز خوبي را در اين پل داشته باشند. پل طبيعت بزرگ ترين پل پياده رو ايران به حساب مي ايد. پل طبيعت زير نظر شركت نوسازي عباس آباد ساخته شده.پس از احداث اين پل با اين معماري فوق العاده  خيلي از گردشگران توانستند با اجاره خودرو تهران از اين پل ديدن كنند.براي ساخت اين پل۱۴۰۰۰تقريبا  قطعه فولادي در ابعاد مختلف در ارتفاع 39 متري زمين برشكاري، سر هم و نصب شدهاز اين رو اين پل جلوهي زيادي را به شهر تهران داده .اين پل سه نقطه در غرب بوستان آب و اتش در شرق طالقاني و بنادر را به هم وصل ميكند .بسياري از شركت هاي بزرگ ميتوانند با اجاره ون توريستي تهران و اجاره ون تشريفاتي از ديدن اين پل لذت ببرند. پل طبيعت ۷۰۰۰ مترمربع مساحت دارد.اين پل از آنجا كه 2 طبيعت زيبا را به هم متصل ميكند طبيعت نامگذاري شده شركت سعادت رنت به شما پيشنهاد ميكند حتما از اين پل زيبا ديدن فرماييد.

  :منابع

ميزبان مهمان آنلاين

علي مهمان دوست

:مطالب مرتبط

اجاره ون تشريفاتي

اجاره اتوبوس

سفر چند روزه با اجاره ون دربستي

ترانسفر تشريفاتي

اجاره ون دربستي

Tehran car rental


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۹:۴۵:۲۴ ] [ artinpashaa ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 17
دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
همه : 974
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب